فروش باطری موتور شارژی اسباب بازی در بازار تهران ممنوع شد

اصطلاحات مشخصی وجود دارد که ویژگی های باطری موتور شارژی اسباب بازی را مشخص می کند. مانند آمپر ساعت (mAh)، درجه بندی C، ولتاژ، ولتاژ شارژ، جریان شارژ، جریان تخلیه، ولتاژ قطع، ماندگاری و عمر چرخه، تعداد کمی.

ولتاژباطری موتور شارژی اسباب بازی : اصطلاح ولتاژ باطری موتور شارژی اسباب بازی به تفاوت پتانسیل الکتریکی بین پایانه های مثبت و منفی باتری اشاره دارد. اختلاف پتانسیل زیاد باعث افزایش ولتاژ می شود.

پتانسیل الکتریکی تفاوت شارژ بین دو نقطه است در این مورد، دو قطب یک باطری موتور شارژی اسباب بازی. یکی بار مثبت و دیگری بار منفی. بار منفی به سادگی به این معنی است که مقدار زیادی از ذرات باردار منفی یا الکترون ها روی ترمینال وجود دارد، در حالی که یک پایانه با بار مثبت فاقد این الکترون است.

ظرفیت برق: ظرفیت شارژ باطری موتور شارژی اسباب بازی بر حسب آمپر ساعت اندازه گیری می شود. از نظر تئوری می‌توانیم 60 دقیقه قبل از تخلیه باتری 5 آمپر ساعتی، 5 آمپر را به طور مداوم بکشیم. این در شرایط ایده آل است: دمای مطلوب، بدون لرزش و قدرت ثابت.

از آنجایی که شما هرگز به آن شرایط عالی در دنیای واقعی نمی رسید، ما آن را یک شارژ مناسب می نامیم. آمپر ساعت را به عنوان معیاری برای تعیین اینکه آیا یک باطری موتور شارژی اسباب بازی می تواند شارژ را بیشتر از باتری دیگر نگه دارد در نظر بگیرید.

باطری

ممکن است با ضرب جریان در زمان شارژ، امتیاز آمپر ساعت باطری موتور شارژی اسباب بازی را بدست آوریم، یا می توانیم تعیین کنیم که باتری در حین تولید سطح خاصی از جریان چقدر زنده بماند.

عمر مفید: ممکن است مواردی وجود داشته باشد که باتری‌ها برای مدت طولانی بیکار/آب بندی شوند، به ویژه در فروشگاه‌ها/فروشگاه‌ها.

بنابراین ماندگاری به مدت زمانی اشاره دارد که ممکن است یک باتری برای مدت زمان مشخصی شارژ شود و از آن استفاده شود. باتری های غیرقابل شارژ از زمان استفاده و پرتاب ماندگاری طولانی تری دارند.

حتی اگر عمر مفید باطری موتور شارژی اسباب بازی کاهش یابد، باز هم می توانیم آنها را شارژ کنیم.

عمر چرخه: اگر باطری موتور شارژی اسباب بازی کاملاً شارژ شود و متعاقباً تا 80 درصد ظرفیت اولیه آن تخلیه شود، باتری یک چرخه را تکمیل کرده است. به طور مشابه، عمر چرخه یک باتری با تعداد چرخه هایی که می تواند شارژ و دشارژ شود تعریف می شود.

با افزایش عمر چرخه، کیفیت باطری موتور شارژی اسباب بازی بهبود می یابد. با این حال، اگر باتری پس از شارژ کامل در ابتدا تا 40 درصد از ظرفیت واقعی خود تخلیه شود، نمی توان آن را یک عمر چرخه نامید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.