ظروف ملامین چیکو در جهیزیه عروس موجب طلاق شد

به عنوان پیشروان صنعت ظروف ملامین چیکو ما در G.E.T. بدانید که تصورات منسوخ زیادی در مورد آنچه ظروف ملامین می تواند و نمی تواند انجام دهد وجود دارد.

سرآشپزها و اپراتورها گاهی اوقات می گویند که حتی استفاده از ظروف ملامین را در نظر نمی گیرند. تصور آنها این است که ملامین نمی‌تواند استانداردهای غذاخوری را فراتر از یک گردهمایی غیررسمی کنار استخر رعایت کند.

با پیشرفت‌هایی در طراحی مواد جایگزین، ظروف غذاخوری ملامینه تجاری امروزی با تاییدیه NSF زیبایی‌شناسی یک بشقاب چینی را در مورد گزینه‌های طراحی ارائه می‌کنند.

همچنین مزایای عملیاتی بیشتری را ارائه می دهد که نه تنها می تواند موقعیت برند را حفظ کند، بلکه حتی در برخی موارد آن را بهبود می بخشد، در حالی که صرفه جویی فوق العاده ای در هزینه عملیاتی می کند.

از منظر طراحی می توانید تقریباً هر چیزی را در ظروف ملامین که می توانید در چینی یا چینی تهیه کنید: بافت، لعاب، الگوهای صنعتگر، طرح های مینیمالیستی مدرن، روستایی مزرعه به میز و موارد دیگر.

پیشرفت‌ها به قدری قابل توجه بوده است که تشخیص بصری تفاوت بین ظروف ملامین و ظروف غذاخوری چینی یا چینی دشوار است.

ظروف

در یک مطالعه شخص ثالث، که مهمترین معیارهای مهمانان را برای یک تجربه غذاخوری مثبت مورد بررسی قرار داد حتی یک نفر نگفته بود که چینی یا چینی را به ظروف ملامین ترجیح می دهد.

با این حال، آنچه کاملاً واضح بود این بود که 90٪ از پاسخ دهندگان گفتند که ظروف غذاخوری تمیز، روشن و بدون تراشه مهمترین دغدغه آنهاست.

آنها همچنین اظهار داشتند که چیزی که نمی‌خواهند غذایشان است که در بشقاب کاغذی سرو می‌شود. سرو بر روی ظروف ملامین تاثیر منفی بر درک برند نداشت.

این به اپراتورها بستگی دارد که به درستی از ظروف غذاخوری خود مراقبت کنند تا تقاضا برای ظروف روشن و تمیز را حفظ کنند زیرا ظروف ملامین به مرور زمان کدر می شود و در نهایت باید دوباره پر شود.

عمر طولانی به دلیل دوام ظروف غذاخوری ملامینه به این معنی نیست که باید برای همیشه از آن استفاده کرد! مانند یک تشک یا ماشین عالی، حتی اقلام بسیار بادوام نیز باید دوباره پر شوند یا جایگزین شوند (صفحات ملامینه به اندازه یک مات دوام نمی‌آورند، اما منظور ما را متوجه شدید).

این مهم است که به مهمانان خود یک تجربه عالی ارائه دهید و همچنین اطمینان حاصل کنید که استانداردهای برند شما رعایت می شود.

بشقاب های جایگزین را از قبل سفارش دهید، حتی اگر بشقاب های شما هنوز قابل قبول به نظر می رسند. صرفه جویی در چین به شما این امکان را می دهد که بشقاب های ملامینه را جایگزین کنید و همچنان یک تجربه غذاخوری عالی را برای مهمانان خود فراهم کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.